link
Хуваарь Гараг |
Даваа Monday |
Мягмар Tuesday |
Лхагва Wednesday |
Пүрэв Thursday |
Баасан Friday |
Бямба Saturday |
2-р пар 09:40-11:10 |
|
ФИЗИК 102 |
ХЭРЭГЛЭЭНИЙ МЕХАНИК |
|
|
|
3-р пар 11:20-12:50 |
ФИЗИК 101 |
ДҮРСЛЭХ ГЕОМЕТР |
|
МАТЕМАТИК 101 |
ХЭРЭГЛЭЭНИЙ МЕХАНИК |
|
4-р пар 13:20-14:50 |
CHINESE |
KOREA |
IELTS |
ДҮРСЛЭХ ГЕОМЕТР |
KOREAN |
|
5 –р пар 15:00 – 16:30 |
JAPANESE |
GERMAN |
CHINESE |
ФИЗИК 101 |
GERMAN |
|
6 –р пар 16:40 – 18:10 |
МАТЕМАТИК 101 |
ENGLISH SPEAKING |
ФИЗИК 102 |
JAPANESE |
IELTS |
|
7 –р пар 18:20 – 19:50 |
|
|
|
Empowerment (мэтгэлцээн, илгэх урлаг клуб) |
Capacity (Эрдэм шинжилгээний клуб) |
|
Клубүүдийн хичээлийн гол зорилго нь оюутнуудын хичээлийн хоцрогдол арилгахад чиглэгдсэн тул үнэ төлбөргүй хуваарийн дагуу явагдана. Хуваарь 2011-2012 оны намрын улиралд хүчинтэй
ШУТИС-ийн Оюутны сайн дурын хамтлаг, клубүүдийн үйл ажиллагааны нэгдсэн хуваарь
2011 оны 10-р сараас 12-р сарын 30 хүртэлх хугацаанд хүчинтэй
Д/д | Хамтлаг, клубүүд | Гараг | Хаана | Бэлтгэлийн цаг | Хариуцах эзэн | Харилцах утас |
1 | "Бөртэ чонын үрс" хамтлаг | Даваа, лхагва | Оюутны бэлтгэлийн өрөө 1-327(Б) | 18:00-21:00 | Хамтлагийн менежер УУИС-ийн оюутан Т.Түвшинбаяр | 99998941 |
Бямба, ням | 13:00-19:00 | |||||
2 | "Хос уянга" хамтлаг | Мягмар | Оюутны бэлтгэлийн өрөө 1-327(Б) | 19:30-21:30 | Хамтлагийн ахлагч КТМС-ийн оюутан Т.Ганбат | 99150391 |
Пүрэв | 18:00-21:00 | |||||
Баасан | Хурлын танхимд | 18:00-21:00 | ||||
3 | Бүжгийн клуб | Даваа | Оюутны бэлтгэлийн өрөө 1-327(Б) | 09:40-12:50 | Клубийн ахлагч, ОХ- СХА-ны гишүүн Ө.Тэмүүжин | 95029397 |
Мягмар | 16:40-19:30 | |||||
4 | T-Dance клуб | Лхагва, баасан | Оюутны бэлтгэлийн өрөө 1-327(Б) | 15:00-17:00 | ЭХИС-ийн оюутан клубийн ахлагч Б.Ариунбат | 99159696 |
5 | Амьд хөгжмийн клуб | Даваа | Оюутны бэлтгэлийн өрөө 1-327(Б) | 15:00-18:10 | Клубийн ахлагч, ЭХИС-ийн оюутан М.Энхтулга | 95196266 |
Пүрэв | 13:20-16:30 | |||||
6 | Дуулаачийн клуб | Лхагва, баасан | Хурлын танхимд | 09:40-12:50 | Клубийн ахлагч, ОХ-СХА-ны менежер Б.Оюундарь | 99500936 |
7 | MUST SEA клуб | Мягмар, Лхагва | Хурлын танхимд | 13:00-15:00 | Клубийн ахлагч ЭХИС-ийн оюутан О.Нямдаваа | 99651018 |
8 | Хөтлөгчийн клуб | Мягмар, баасан | Уулзалтын танхим 1-327(А) | 16:40-18:10 | Клубийн ахлагч, ОХ-МСА-ны гишүүн О.Цэцгээ | 99166972 |
Лхагва | 15:00-16:40 | |||||
9 | Багшийн туслах оюутан клуб | Хуваарийн дагуу хичээлийн Т-305 тоот өрөөнд явагдана | Клубийн ахлагч, МТС-ийн оюутан Б.Ганзориг | 95660902 | ||
10 | SPEAKING club | Хуваарийн дагуу хичээлийн Т-305 тоот өрөөнд явагдана | Клубийн ахлагч, УУИС-ийн оюутан Б.Бямбадорж | 88008679 | ||
11 | EMPOWERMENT (мэтгэлцээн, илтгэх урлаг клуб) | Пүрэв | хичээлийн Т-305 тоот өрөөнд | 18:50-19:50 | Клубийн ахлагч ОХ-ны дэд тэргүүн Б.Баярцэцэг | 99302702 |
12 | CAPACITY (эрдэм шинжилгээний клуб) | Баасан | хичээлийн Т-305 тоот өрөөнд | 18:50-19:50 | Клубийн ахлагч ОХ-ны дэд тэргүүн Б.Баярцэцэг | 99302702 |